Kindle for Mac

Kindle for Mac

Czytaj ebooki z Amazon na Maku

Kindle for Mac to aplikacja pozwalająca czytać ebooki zakupione w sklepie internetowym Amazon. Nie musimy kupować specjalnego czytnika ebooków, aby cieszyć się możliwością czytania elektronicznych książek na takim sprzęcie jaki już mamy:... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Synchronizacja między różnymi aplikacjami Kindle
  • Wolność wyboru gdzie nam wygodniej czytać
  • Ogromne zasoby sklepu Amazon

Wady

  • Brak możliwości zmiany czcionki
  • Brak mozliwosci zmiany ustawień

Dobry
7

Kindle for Mac to aplikacja pozwalająca czytać ebooki zakupione w sklepie internetowym Amazon. Nie musimy kupować specjalnego czytnika ebooków, aby cieszyć się możliwością czytania elektronicznych książek na takim sprzęcie jaki już mamy: Maku lub iPhone.

Nazwa Kindle kojarzy się przede wszystkim z fizycznym urządzeniem - czytnikiem ebooków i prasy. Amazon, któremu zależy na jak największej sprzedaży e-książek, chce maksymalnie uprościć ich konsumpcję. Z tego powodu Kindle to nie tylko czytnik ebooków, ale również szereg aplikacji: Kindle na PC, Kindle na iPhone, iPod i iPad, Kindle na Android, Kindle na BlackBerry i Kindle na Windows Phone 7.

Kindle for Mac to prosty program do czytania ebooków. Po instalacji aplikacji Kindle i zalogowaniu się poprzez nasze konto w Amazon, w pierwszej kolejności powinniśmy zajrzeć do archiwum (Archived Items), gdzie znajdują się zakupione przez nas książki. Klikając w okładki pobieramy je na dysk naszego komputera.

Program Kindle for Mac umożliwia zmianę rozmiaru czcionki, zwiększenie lub zmniejszenie długości wersów, zmianę nasycenia podświetlenia ekranu oraz wybraniu koloru tła. Może być ono klasycznie białe, czarne lub w kolorze sepii.

Największą zaletą Kindle for Mac jest synchronizacja zakładek, notatek i zaznaczeń tekstu oraz najdalszego miejsca w książce, do którego posunęliśmy się w naszej lekturze. W domu możemy czytać książkę na komputerze lub iPadzie, a znalazłszy chwilę czasu w komunikacji miejskiej lub w kolejce do dentysty otwieramy Kindle w komórce.

Jeśli kupujemy lub pobieramy darmowe książki w księgarni Amazon i lubimy mieć wybór urządzenia, na którym chcemy czytać, to Kindle for Mac będzie doskonałym wyborem. Dla innych osób Kindle for Mac będzie raczej bezużyteczny.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na mac

Kindle for Mac

Download

Kindle for Mac 1.10.1

Opinie użytkowników o Kindle for Mac

Sponsorowany×